Dodatki Joomla

Komentarze Facebooka w Joomla

Oceń
(3 głosów)

Szukasz dodatku, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób uruchomisz funkcję komentarzy Facebooka w Joomla? Chcesz dodatkowo dodać "Lubię to" i "Udostępnij"? Oto dodatek "AL Facebook Social Comments Box" dla Joomla 3.x i Joomla 2.5, który to załatwi.

Przykład wdrożenia na stronie internetowej autora: http://www.alexlopezit.com/facebook-comments-plugin-for-joomla.

Dodatek jest całkowicie darmowy! Wersja, którą można pobrać z naszej strony, została przez nas dodatkowo przygotowana do obsługi języka polskiego.

Moduł przewijania logotypów dla Joomla

Oceń
(8 głosów)

Darmowy moduł dla Joomla! 1.5 i Joomla! 2.5, którego przeznaczeniem jest publikacja na stronie internetowej poziomo przewijanych logotypów (ale nie tylko). 

Moduł pobiera obrazy ze wskazanego folderu. W konfiguracji modułu (w parametrach) można ustawić, ile obrazów (zdjęć, logotypów) ma się wyświetlić w wiersz i jaki ma być rozmiar obrazów.

Można również (co jesr wskazane) dla każdego wstawionego obrazu dodać opis i adres URL (link) odsyłacza. Moduł działa w oparciu o bibliotekę JQuery.

Efektowne rozsuwane obrazy w Joomla! Sliding Image Links

Oceń
(10 głosów)

Sliding Image Links to dodatek (plugin) dla Joomla! 1.5, pozwalajacy w łatwy i szybki sposób wstawić w treści rozsuwane obrazy. Dodatkowo do każdego z wstawionych obrazków można dodać adres URL, do którego ma prowadzić kliknięcie w wybrany obrazek. Działanie dodatku oparte jest o bibliotekę Mootools. Oprócz dodatku (pluginu) analogiczne działanie ma moduł o tej samej nazwie.

Dodatek i moduł można pobrać z naszego serwisu. Obydwa są darmowe (licencja GNU GPL). W dalszej części tego artykułu przedstawiamy również demo i zasadę działania dodatki Sliding Image Links w Joomla! 1.5.

Moduł Lof Articles SlideShow dla Joomla 1.6

Oceń
(14 głosów)

Jeden z ciekawszych darmowych modułów slajdera tym razem w wersji dla Joomla! 1.6 (i Joomla! 1.5). Moduł Lof Articles SlideShow, bo o nim mowa, pozwala w  atrakcyjny sposób wyświetlać zajawki artykułów w pokazie slajdów. Moduł idealnie nadaje się do umieszczenia na stronie głównej w górnej części strony internetowej. Bogate możliwości konfiguracji sposobu prezentacji treści, kilka rodzajów animacji połączone z parametrami konfiguracyjnymi powodują, że za pomocą tego modułu można ożywić stronę główną, prezentując w efektowny sposób wybrane treści naszej strony.

Strona 1 z 3

O serwisie Templatki Joomla

Wszystkie templatki Joomla publikowane w naszym serwisie są w pełni darmowe. Templatki są na licencji GNU General Public License lub Creative Commons. Publikowane szablony można legalnie pobierać z naszego serwisu internetowego i wykorzystać do budowy strony witryny internetowej.