sh404SEF - optymalizacja SEO SEF Joomla

Oceń
(19 głosów)
sh404SEF - optymalizacja SEO SEF Joomla

Komponent sh404SEF to jedno z najpopularniejszych rozszerzeń dla CMS Joomla.

Zadaniem sh404SEF jest szeroko rozumiana optymalizacja strony zbudowanej w oparciu o Joomla pod kątem zwiększenia przyjazności takiej strony względem wyszukiwarek. Komponent sh404SEF dokonuje automatycznej translacji domyślnych adresów URL Joomla na tzw. przyjazne wyszukiwarkom. Dodatkowo sh404SEF pozwala na ręczne edytowanie każdego z adresów URL oraz edycję meta tagów i tytułów każdej pod strony w Joomla. Lista cech funkcjonalnych sh404SEF jest długa.

Komponent ma swoje korzenie gdzieś około 2004 roku, kiedy dla poprzednika Joomla - Mambo stworzona została pierwsza wersja komponentu o nazwie 404SEFx. Jak więc łatwo policzyć, komponent sh404SEF rozwijany jest już przez ponad 6 lat.

Wszyscy, którym zależy na porządnej optymalizacji SEO SEF stron zbudowanych w oparciu o Joomla, powinni zainteresować się wdrożeniem komponentu sh404SEF.

Komponent sh404SEF był do września 2009 roku całkowicie darmowy.

Poniżej można pobrać ostatnią darmową wersję komponentu sh404SEF (niestety wersja ta zniknęła z repozytorium rozszerzeń dla Joomla - Joomlacode.org).

Natomiast najnowsze wersje komponentu sh404SEF są już płatne. Subskrybcja kosztuje 35 dolarów amerykańskich i pozwala na pobieranie najnowszych wersji sh404SEF przez okres jednego roku. Tym, którym komponent sh404SEF przypadnie do gustu, polecam zakup najnowszej wersji, która poza wieloma usprawnieniami posiada kilka nowych cech. Szczegóły na stronie firmy, która kontynuuje rozwój komponentu sh404SEF: http://dev.anything-digital.com/sh404SEF.

4 komentarzy

 • środa, 22 grudnia 2010 20:59 Komentarz napisany przez Artur Bołtuć

  Tak świetny komponent. Parę lat temu zastąpił mi ArtioSyfa, który sypał się przy nieco większej witrynie.
  sh404SEF jest świetne, zwłaszcza ostanie wersje z obsługą stron 404 - proponowanie innych treści w zamian za nie znalezioną. No i integracja z Google Analitycs, w sumie zbędne ale miło.

 • niedziela, 09 stycznia 2011 17:19 Komentarz napisany przez Bogdan

  Fajnie, mam stronę na K2 i chciałbym uzyskać takie adresy jak na tej, ale ni groma nie mogę sobie poradzić.
  I mam coś takiego np. antykoncepcja/item/9-artykul-w-antykoncepcja. html
  Zamiast antykoncepcja/artykul-w-antykoncepcja. html

 • czwartek, 15 grudnia 2011 11:15 Komentarz napisany przez Wynajem reklamy

  czyżby dodatek padł, nie jest rozwijany ?

 • wtorek, 20 grudnia 2011 22:57 Komentarz napisany przez Joomla Agencja Interaktywna

  Komponent sh404SEF jest od dłuższego czasu płatny. I nadal jest rozwijany. Są wersje dla Joomla! 1.5 i Joomla! 1.7. Poszukaj w Google strony internetowej komponentu.

Skomentuj

O serwisie Templatki Joomla

Wszystkie templatki Joomla publikowane w naszym serwisie są w pełni darmowe. Templatki są na licencji GNU General Public License lub Creative Commons. Publikowane szablony można legalnie pobierać z naszego serwisu internetowego i wykorzystać do budowy strony witryny internetowej.