sh404SEF - optymalizacja SEO SEF Joomla

Oceń
(19 głosów)
sh404SEF - optymalizacja SEO SEF Joomla

Komponent sh404SEF to jedno z najpopularniejszych rozszerzeń dla CMS Joomla.

Zadaniem sh404SEF jest szeroko rozumiana optymalizacja strony zbudowanej w oparciu o Joomla pod kątem zwiększenia przyjazności takiej strony względem wyszukiwarek. Komponent sh404SEF dokonuje automatycznej translacji domyślnych adresów URL Joomla na tzw. przyjazne wyszukiwarkom. Dodatkowo sh404SEF pozwala na ręczne edytowanie każdego z adresów URL oraz edycję meta tagów i tytułów każdej pod strony w Joomla. Lista cech funkcjonalnych sh404SEF jest długa.

Komponent ma swoje korzenie gdzieś około 2004 roku, kiedy dla poprzednika Joomla - Mambo stworzona została pierwsza wersja komponentu o nazwie 404SEFx. Jak więc łatwo policzyć, komponent sh404SEF rozwijany jest już przez ponad 6 lat.

Wszyscy, którym zależy na porządnej optymalizacji SEO SEF stron zbudowanych w oparciu o Joomla, powinni zainteresować się wdrożeniem komponentu sh404SEF.

Komponent sh404SEF był do września 2009 roku całkowicie darmowy.

Poniżej można pobrać ostatnią darmową wersję komponentu sh404SEF (niestety wersja ta zniknęła z repozytorium rozszerzeń dla Joomla - Joomlacode.org).

Natomiast najnowsze wersje komponentu sh404SEF są już płatne. Subskrybcja kosztuje 35 dolarów amerykańskich i pozwala na pobieranie najnowszych wersji sh404SEF przez okres jednego roku. Tym, którym komponent sh404SEF przypadnie do gustu, polecam zakup najnowszej wersji, która poza wieloma usprawnieniami posiada kilka nowych cech. Szczegóły na stronie firmy, która kontynuuje rozwój komponentu sh404SEF: http://dev.anything-digital.com/sh404SEF.

O serwisie Templatki Joomla

Wszystkie templatki Joomla publikowane w naszym serwisie są w pełni darmowe. Templatki są na licencji GNU General Public License lub Creative Commons. Publikowane szablony można legalnie pobierać z naszego serwisu internetowego i wykorzystać do budowy strony witryny internetowej.