Moduły Joomla

Moduły dla popularnego na świecie systemu zarządzania treścią CMS Joomla! (ang. Content Management System).

Qmini - darmowy moduł aktualności dla Joomla 1.5

Oceń
(12 głosów)

Darmowy moduł aktualności dla Joomla 1.5 prezentujący listę artykułów z tytułem artykułu, wstępem (tzw. introtekste).

Cechy modułu

  • Pokazuje tytuł artykułu.
  • Pokazuje wstęp artykułu (intro).
  • Pokazuje obraz (miniaturę) artykułu.
  • Możliwość wskazania dowolnej wybranej kategorii artykułów.
  • Może być stosowany jako "Zobacz wszystkie"pozycje w kategorii
  • Możliwość nadania własnego stylu (CSS) dla każdego elementu modułu.
  • Domyślnie moduł jest natychmiast gotowy do działania, domyślne opcje dają na wstąpie ładny wygląd, który może być używany na dowolnej stronie.
  • Moduł posiada w parametrach konfiguracyjnych możliwość skrócenia tytułu lub do wstępu jeśli jest zbyt długi.
  • Więcej ... po prostu sprawdzić moją stronę pełną listę oraz uzyskać wsparcie!

Moduł Camp26 YetAnother SlideShow Joomla 1.5

Oceń
(12 głosów)

YetAnother SlideShow Joomla Module - moduł dla Joomla 1.5, służący do efektownej prezentacji zdjęć i treści. Idealny na stronę główną dowolnej strony internetowej opartej o CMS Joomla 1.5. Moduł działa w oparciu o popularną bibliotekę jQuery. Działa na zasadzie pokazu slajdów poszczególnych zdjęć. Dodatkowo można w parametrach modułu wpisać tytuł (np. artykułu), krótki wstęp i wstawić adres URL, który będzie prowadził do dowolnie wskazanej podstrony. Zdjęcia prezentowane w module wystarczy wgrać do folderu Joomla: /media/camp26_slide, a następnie wybieramy wgrane zdjęcia w parametrach samego modułu.

Moduł Superfish Menu dla Joomla 1.5 oraz Joomla 2.5

Oceń
(18 głosów)

Moduł Superfish Menu jest rozszerzeniem do Joomla pozwalajacym na zastąpienie standardowego modułu menu funkcjonalnościami, których w standardzie Joomla nie znajdziemy. W jednym zdaniu ujmując, moduł Superfish Menu pozwala na łatwe tworzenie rozwijanego menu w Joomla.
Moduł posiada bogate opcje konfiguracji (pionowe wielopoziomowe menu, poziome menu, efekty jQuery i wiele innych), co w połączeniu ze znajomością CSS pozwala na wykonanie profesjonalnej i efektownej nawigacji.

O serwisie Templatki Joomla

Wszystkie templatki Joomla publikowane w naszym serwisie są w pełni darmowe. Templatki są na licencji GNU General Public License lub Creative Commons. Publikowane szablony można legalnie pobierać z naszego serwisu internetowego i wykorzystać do budowy strony witryny internetowej.