Moduł Camp26 YetAnother SlideShow Joomla 1.5

Oceń
(12 głosów)
Moduł Camp26 YetAnother SlideShow Joomla 1.5

YetAnother SlideShow Joomla Module - moduł dla Joomla 1.5, służący do efektownej prezentacji zdjęć i treści. Idealny na stronę główną dowolnej strony internetowej opartej o CMS Joomla 1.5. Moduł działa w oparciu o popularną bibliotekę jQuery. Działa na zasadzie pokazu slajdów poszczególnych zdjęć. Dodatkowo można w parametrach modułu wpisać tytuł (np. artykułu), krótki wstęp i wstawić adres URL, który będzie prowadził do dowolnie wskazanej podstrony. Zdjęcia prezentowane w module wystarczy wgrać do folderu Joomla: /media/camp26_slide, a następnie wybieramy wgrane zdjęcia w parametrach samego modułu.

  • Demo modułu:

3 komentarzy

  • czwartek, 03 lutego 2011 10:49 Komentarz napisany przez Gzregorz

    Fajne i szybkie rozwiązanie. Niestety nie znalazłem w opcjach modułu możliwości wczytania kategorii. Nie działają też linki wpisywane w module.

  • piątek, 05 sierpnia 2011 13:06 Komentarz napisany przez Karolia

    Nie działają mi URL-e. Chciałabym żeby każdy slajd odsyłał do artykułu.

  • czwartek, 28 lutego 2013 15:24 Komentarz napisany przez Chillidesign

    Nie mogę wgrać zdjęć. Działam na joomla 1.5 . W panelu media wgrałam folder o nazwie "camp26_slide" umieściłam tam zdjęcia o nazwie 1.jpg i nic. Czy robię coś źle? Bardzo proszę o pomoc!

Skomentuj

O serwisie Templatki Joomla

Wszystkie templatki Joomla publikowane w naszym serwisie są w pełni darmowe. Templatki są na licencji GNU General Public License lub Creative Commons. Publikowane szablony można legalnie pobierać z naszego serwisu internetowego i wykorzystać do budowy strony witryny internetowej.