Moduł Superfish Menu dla Joomla 1.5 oraz Joomla 2.5

Oceń
(18 głosów)
Moduł Superfish Menu dla Joomla 1.5 oraz Joomla 2.5

Moduł Superfish Menu jest rozszerzeniem do Joomla pozwalajacym na zastąpienie standardowego modułu menu funkcjonalnościami, których w standardzie Joomla nie znajdziemy. W jednym zdaniu ujmując, moduł Superfish Menu pozwala na łatwe tworzenie rozwijanego menu w Joomla.
Moduł posiada bogate opcje konfiguracji (pionowe wielopoziomowe menu, poziome menu, efekty jQuery i wiele innych), co w połączeniu ze znajomością CSS pozwala na wykonanie profesjonalnej i efektownej nawigacji.

Uwaga! Jeśli jesteś początkujący i nie znasz przynajmniej w średnim stopniu CSS, spersonalizowanie wyglądu Superfish Menu może być dla Ciebie za trudne.

Niestety moduł Superfish Menu od półtora roku nie jest już rozwijany. Ale to co posiada ostatnia dostępna wersja, którą można pobrać z naszej strony poniżej, w zupełności wystarcza.

Licencja: GNU General Public License.

Poniżej można pobrać wersję dla Joomla! 1.5 oraz wersję dla Joomla! 2.5. (W wersji dla Joomla! 2.5 był ukryty przez autora modułu link do jego strony, który usunąłem. Link ten byłby po zainstalowaniu modułu niewidoczny, ale takie praktyki z punktu widzenia Google są niedopuszczalne).

O serwisie Templatki Joomla

Wszystkie templatki Joomla publikowane w naszym serwisie są w pełni darmowe. Templatki są na licencji GNU General Public License lub Creative Commons. Publikowane szablony można legalnie pobierać z naszego serwisu internetowego i wykorzystać do budowy strony witryny internetowej.