O stronie

Serwis internetowy Templatki-Joomla.eu powstał w celu promowania systemu zarządzania treścią Joomla!

Naszym głównym celem jest publikowanie najlepszych darmowych szablonów (templatek) dla Joomla. Nie publikujemy templatek Joomla! wykonanych programem Artisteer ze względu na ich niską jakość i poziom wykonania.

Przedstawiamy również najciekawsze i najlepsze naszym zdaniem komponenty, moduły i innego typu rozszerzenia systemu CMS jakim jest Joomla.

Mamy nadzieję, że nasza strona internetowa będzie stanowić chociaż mały wkład w popularyzowanie bardzo dobrego systemu zarządzania treścią, jakim jest Joomla!

Jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę, masz ciekawy artykuł na temat Joomla, tworzenia templatek dla Joomla i chciałbyś opublikować go w naszym serwisie, zapraszamy do kontaktu.

Jeśli stworzyłeś ciekawą nieszablonową, oryginalną templatkę (szablon) dla Joomla! i chciałbyś udostępnić ją do pobrania poprzez nasz serwis, możesz przesłać templatkę poprzez specjalnie do tego stworzony formularz dodawania templatki.

O serwisie Templatki Joomla

Wszystkie templatki Joomla publikowane w naszym serwisie są w pełni darmowe. Templatki są na licencji GNU General Public License lub Creative Commons. Publikowane szablony można legalnie pobierać z naszego serwisu internetowego i wykorzystać do budowy strony witryny internetowej.