Templatki Joomla 1.5

Darmowe templatki (szablony) dla popularnego na świecie systemu zarządzania treścią CMS Joomla! 1.5 (ang. Content Management System). Poniższy katalog zawiera najlepsze darmowe templatki dla Joomla 1.5.

GreenStyle Free Joomla! 1.5 Template - darmowy szablon Joomla

Oceń
(13 głosów)

Czwarty z serii najnowszych ciekawych szablonów dla Joomla 1.5. Szablon nosi nazwę GreenStyle i udostępniony jest na licencji Creative Commons. Całość szablonu podobnie jak poprzednie z tej serii jest nieźle dopracowana. Szablon posiada układ 3-kolumnowy z możliwością dowolnego ukrywania prawej i lewej kolumny. Szablon posiada wbudowany na stronie głównej slajder, w którym można wyświetlać treści ze wskazanej w konfiguracji szablonu kategorii artykułów.

BlueSky Free Joomla! 1.5 Template - darmowy szablon Joomla

Oceń
(24 głosów)

Trzeci z serii najnowszych ciekawych szablonów dla Joomla 1.5. Szablon nosi nazwę BlueSky i udostępniony jest na licencji Creative Commons. Całość szablonu podobnie jak poprzednie z tej serii jest nieźle dopracowana. Szablon posiada układ 3-kolumnowy z możliwością dowolnego ukrywania prawej i lewej kolumny. Szablon posiada wbudowany na stronie głównej slajder, w którym można wyświetlać treści ze wskazanej w konfiguracji szablonu kategorii artykułów.

BlackAndWhite Free Joomla! 1.5 Template - darmowy szablon Joomla

Oceń
(13 głosów)

Następny ciekawy szablon dla Joomla 1.5. Szablon nosi nazwę BlackAndWhite. Szablon jest udostępniony na licencji Creative Commons. Całość szablonu jest nieźle dopracowana. Szablon posiada układ 3-kolumnowy z możliwością dowolnego ukrywania prawej i lewej kolumny. Szablon posiada wbudowany na stronie głównej slajder, w którym można wyświetlać treści ze wskazanej w konfiguracji szablonu kategorii artykułów.

Anton Free Joomla! 1.5 Template - darmowy szablon Joomla

Oceń
(7 głosów)

Kolejny ciekawy szablon dla Joomla 1.5. Szablon nosi nazwę Anton (od zastosowanego fonta Google). Szablon jest dosyć ciekawy i jak na udostępniony na licencji Creative Commons, nieźle dopracowany. Układ 3-kolumnowy z możliwością dowolnego ukrywania prawej i lewej kolumny.  Szablon posiada wbudowany na stronie głównej slajder, w którym można wyświetlać treści ze wskazanej w konfiguracji szablonu kategorii artykułów.

Strona 1 z 11

O serwisie Templatki Joomla

Wszystkie templatki Joomla publikowane w naszym serwisie są w pełni darmowe. Templatki są na licencji GNU General Public License lub Creative Commons. Publikowane szablony można legalnie pobierać z naszego serwisu internetowego i wykorzystać do budowy strony witryny internetowej.