Buzzez - darmowa templatka Joomla 1.5

Oceń
(12 głosów)
Buzzez - darmowa templatka Joomla 1.5

Buzzez to jeden z ciekawszych darmowych szablonów dla Joomla. Cechy templatki Buzzez: wygląd templatki pasujący dla internetowego serwisu informacyjnego. Kod templatki w pełni zgodny ze standardami sieciowymi. Całość oparta o DIVy. Wygląd szablonu i układ treści opisany w całości w arkuszu CSS, dzięki czemu można w szybki sposób dostosować szablon do własnych potrzeb (układ treści, kolorystykę). Układ treści zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek. Szablon jest bardzo lekki, dzięki czemu szybko się wczytuje. Posiada dwa rodzaje menu: podkategorie rozwijane w dół i podkategorie menu wyświetlane poziomo.

Templatka Buzzez jest udostępniona do użytku za darmowo. Pozwala na zbudowanie profesjonalnie wyglądającej strony internetowej. Jest tylko jeden warunek wymagany przez autorów szablonu, jeśli chcemy z niego korzystać: należy pozostawić w stopce szablonu informacje o autorstwie i aktywny adres URL prowadzący do strony autorów szablonu.

Jeśli ktoś chce usunąć ze stopki szablonu informacje o autorstwie i link do strony www.joomez.com, może to zrobić pod warunkiem skontaktowania się z autorami szablonu i wpłaty poprzez PayPal na konto autorów szablonu kwoty 10 dolarów (około 30 zł).

Templatka Joomla (szablon strony)
Autor: Joomez - Joomez Joomla Templates
System CMS: Joomla 1.5
Ilość pozycji modułów: 9
Szerokość templatki: 880px
Parametry konfiguracyjne: tak
Rozwijane menu: tak
Poprawny kod XHTML/CSS: tak, kod w 100% oparty o DIV i CSS.
Technika nadpisywania szablonów (template override): tak
Optymalizacja SEO: tak
Licencja: Creative Commons Attribution 2.5 License

Buzzez - darmowy szablon dla Joomla 1.5

O serwisie Templatki Joomla

Wszystkie templatki Joomla publikowane w naszym serwisie są w pełni darmowe. Templatki są na licencji GNU General Public License lub Creative Commons. Publikowane szablony można legalnie pobierać z naszego serwisu internetowego i wykorzystać do budowy strony witryny internetowej.