Gravity - darmowa templatka dla Joomla

Oceń
(14 głosów)
Gravity - darmowa templatka dla Joomla

Gravity to darmowa templatka dla Joomla, która jest jedną z lepszych i ciekawszych darmowych templatek dla Joomla 1.5. Dlaczego warto zwrócić na ten szablon uwagę? Dlatego, że jest to szablon dla Joomla, który pomimo, że darmowy, jest starannie dopracowany. Oczywiście ocena wyglądu to sprawa subiektywna. Jednym ten szablon będzie się podobać, innym nie. W serwisie Templatki-Joomla.eu staramy się opisywać templatki dla Joomla, mając na uwadze, że wygląd jest ważny, ale nie najważniejszy. Zatem co poza ciekawym wyglądem jest w templatce Gravity takiego dopracowanego...

Przede wszystkim templatka ta jest dobrze zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek (optymalizacja SEO SEF). Jak w poprzednich templatkach opisywanych w naszym serwisie internetowym, zastosowano w niej technikę template override, czyli· nadpisywania standardowego układu szablonów w Joomla. Dzięki temu w templatce tej nie znajdziemy tabelek. Całość oparta jest o divy, zaś wygląd poszczególnych jej elementów opisany jest w arkuszu stylów kaskadowych CSS  da się łatwo dostosować i przystosować do wielu różnych stron internetowych. Templatka Gravity posiada układ trzech kolumn, poziome rozwijane menu, efektowny slajder na stronie głównej oraz cztery style kolorystyczne. Całość kodu została oparta o Framework ZOE autorstwa ThemeExpert.

Darmowa templatka Joomla (szablon strony)
System CMS: Joomla 1.5
Ilość pozycji modułów: 35
Ilość kolumn: 1-3
Układ templatki oparty o Grid
Szerokość templatki: 960px
Rozwijane menu: MooMenu - 5 poziomów zagłębienia
Niestandardowe czcionki: tak - Cufon oraz Google Fonts
Poprawny kod XHTML/CSS: tak
Technika nadpisywania szablonów (template override): tak
Optymalizacja SEO: tak
Licencja: GNU GPL

Skomentuj

O serwisie Templatki Joomla

Wszystkie templatki Joomla publikowane w naszym serwisie są w pełni darmowe. Templatki są na licencji GNU General Public License lub Creative Commons. Publikowane szablony można legalnie pobierać z naszego serwisu internetowego i wykorzystać do budowy strony witryny internetowej.