Jm-Experts Free Joomla 1.5 Template

Oceń
(9 głosów)
Jm-Experts Free Joomla 1.5 Template

Jedna z ładniejszych darmowych templatek dla Joomla 1.5. Wprawdzie cały szablon jest dosyć spory, do lekkich nie należy (dużo cieżkich elementów graficznych, szczególnie ciężkie tła), to nadrabia to wyglądem, który jak na darmowy szablon, jest naprawdę dopracowany. Szablon nadaje się do stron internetowych o różnym przeznaczeniu i charakterze. Wygląd opisany w całości w CSS pozwala na wprowadzenie swobodnych i dowolnych zmian w układzie i wyglądzie tej templatki. Do tego dopracowana typografia, wszystko to sprawa, że ta darmowa templatka warta jest uwagi.

Jedyny brak w tej templatce, to brak zastosowanie techniki nadpisywania szablonów (Template Override) dla komponentu generującego artykuły, sekcje i kategorie artykułów. Przez ten brak w kodzie strony zbudowanej w oparciu o ten szablon znajdziemy tabelki.

System CMS: Joomla.1.5
Ilość pozycji modułów: 18
Ilość kolumn: 1
Szerokość templatki: 980px
Poprawny kod XHTML/CSS: tak
Technika nadpisywania szablonów (template override): częściowa.
Optymalizacja SEO: częściowa.
Licencja: GNU/GPL

Skomentuj

O serwisie Templatki Joomla

Wszystkie templatki Joomla publikowane w naszym serwisie są w pełni darmowe. Templatki są na licencji GNU General Public License lub Creative Commons. Publikowane szablony można legalnie pobierać z naszego serwisu internetowego i wykorzystać do budowy strony witryny internetowej.