JV Media - darmowa templatka Joomla

Oceń
(13 głosów)
JV Media - darmowa templatka Joomla

JV Media to kolejna ciekawsza darmowa templatka dla Joomla 1.5. Templatka posiada bardzo przyjemny dla oka wygląd i jasną kolorystykę. Jak na darmowy szablon dla Joomla 1.5, jest dosyć dopracowana. Może być dobrym wyborem dla tych, którzy szukają darmowego szablonu Joomla np. dla pierwszej strony internetowej powstającej firmy. W oparciu o tę templatkę można zbudować niewielkim nakładem czasu i pracy całkiem niezłą stronę internetową.

Darmowa templatka JV Media  posiada układ kilku kolumnowy. Jedyny minus tego szablonu, to brak zastosowania w nim techniki nadpisywania szablonów, tzw. template override. To druga opisywana w naszym serwisie darmowa templatka od firmy JoomlaVision. Wygląda na to, że darmowe templatki tej firmy nie są na tyle dopracowane, żeby autorzy chcieli zastosować technikę Template Override.  Bez template override mamy w szablonie standardowy układ joomlowych artykułów, który w całości oparty jest o tabelki. 

Darmowa templatka Joomla (szablon strony)
System CMS: Joomla 1.5
Ilość pozycji modułów: 26
Ilość kolumn: 1-4
Szerokość templatki: 960px
Poprawny kod XHTML/CSS: tak
Technika nadpisywania szablonów (template override): brak dla artykułów, kategorii, sekcji i strony głównej
Licencja: GNU GPL

Skomentuj

O serwisie Templatki Joomla

Wszystkie templatki Joomla publikowane w naszym serwisie są w pełni darmowe. Templatki są na licencji GNU General Public License lub Creative Commons. Publikowane szablony można legalnie pobierać z naszego serwisu internetowego i wykorzystać do budowy strony witryny internetowej.