Mega Tech - darmowa templatka Joomla 1.5

Oceń
(17 głosów)
Mega Tech - darmowa templatka Joomla 1.5

Jedna z najnowszych darmowych templatek dla Joomla 1.5. Tym razem templatka, która na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo prosta, ale dopracowanie i powód, dla którego warto zainteresować się tym darmowym szablonem dla Joomla, tkwi w kilku istotnych szczegółach. Patrząc od samej góry, templatka posiada: proste rozwijane menu. Slajder prezentujący wstęp artykułu (zdjęcie + tekst) ze wskazanej w ustawieniach modułu kategorii artykułów. Autorzy templatki poza wspomnianym slajderem zaprzęgneli na stronie głównej moduł mogący prezentować w sformatowny sposób skróty najnowszych informacji zamieszczanych na stronie. Poza tym templatka posiada typowy układ jedno, dwu i trzy kolumnowy z możliwością włączania i wyłączania prawej i lewej kolumy. Podsumowując, templatka ta może stanowić doskonałą podstawę do szybkiego dostosowania i wdrożenia dowolnej tematycznie strony internetowej.

Dodatkowe moduły do darmowej templatki Mega Tech

Templatka Joomla (szablon strony)
System CMS: Joomla 1.5
Ilość pozycji modułów: 6
Szerokość templatki: 980px
Parametry konfiguracyjne: tak
Rozwijane menu: tak
Dodatkowe moduły: slajder, moduł aktualności.
Poprawny kod XHTML/CSS: tak, kod w 100% oparty o DIV i CSS.
Technika nadpisywania szablonów (template override): tak
Optymalizacja SEO: tak
Licencja: GNU/GPL

2 komentarzy

  • piątek, 16 marca 2012 08:46 Komentarz napisany przez Tomek

    Dzięki za wstawkę, a jest może wersja łącznie z instalką Joomli?

  • poniedziałek, 19 marca 2012 20:30 Komentarz napisany przez ARoMedia

    Jest. Tylko musisz się zarejestrować żeby zobaczyć link do pobrania. W paczce masz dwie instalki: tylko szablon albo całość. W paczce tutaj http://www.omegatheme.com/ot-tech/free-joomla-template-download.html

Skomentuj

O serwisie Templatki Joomla

Wszystkie templatki Joomla publikowane w naszym serwisie są w pełni darmowe. Templatki są na licencji GNU General Public License lub Creative Commons. Publikowane szablony można legalnie pobierać z naszego serwisu internetowego i wykorzystać do budowy strony witryny internetowej.