Multiplate - darmowa templatka dla Joomla

Oceń
(10 głosów)
Multiplate - darmowa templatka dla Joomla

Multiplate to templatka dla Joomla 1.5, która w swojej podstawowej postaci jest całkowicie darmowa. Autor tej templatki stworzył również wersje rozszerzone o obsługę komponentu komentarzy - JComments oraz komponentu typu CCK - K2. Wersje te są płatne. Zainteresowani nimi szybko znajdą je w Google, wpisując nazwę szablonu. Wracając do wersji darmowej templatki Multiplate, jest to kolejny szablon Joomla, który zaliczyć możemy do grona mimo, że darmowych, to dopracowanych templatek dla Joomla.

Templatka ta jest dobrze zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek (SEO SEF). Posiada układ trzech kolumn, poziome rozwijane menu. Jak w poprzednich templatkach opisywanych w naszym serwisie internetowym, w tej również zastosowano technikę template override, czyli· nadpisywania standardowego układu szablonów w Joomla. Dzięki temu w templatce tej nie znajdziemy tabelek. Całość kodu oparta jest o divy. Templatka z pewnością warta polecenia. Jeśli użyjemy jej i zechcemy usunąć informacje o autorze i adres strony internetowej autora tej templatki, musimy wtedy wnieść opłatę 11,90 euro. Poza tym warunkiem templatka jest całkowicie darmowa.

Darmowa templatka Joomla (szablon strony)
System CMS: Joomla 1.5
Ilość pozycji modułów: 20
Ilość kolumn: 1-3
Szerokość templatki: 980px
Rozwijane menu: Moomenu
Poprawny kod XHTML/CSS: tak
Technika nadpisywania szablonów (template override): tak
Optymalizacja SEO: tak
Licencja: Creative Commons Attribution 3.0.

Skomentuj

O serwisie Templatki Joomla

Wszystkie templatki Joomla publikowane w naszym serwisie są w pełni darmowe. Templatki są na licencji GNU General Public License lub Creative Commons. Publikowane szablony można legalnie pobierać z naszego serwisu internetowego i wykorzystać do budowy strony witryny internetowej.