Pangea - darmowa templatka dla Joomla i K2

Oceń
(10 głosów)
Pangea - darmowa templatka dla Joomla i K2

Templatka Pengea to kolejny darmowy szablon dla Joomla 1.5, na który warto zwrócić uwagę. Templatka Pangea to jedna z pierwszych darmowych templatek, które zostały udostępnione dla Joomla 1.5 i świetnego komponentu CCK dla Joomla 1.5 - K2. Templatka Pangea została przygotowana właśnie z myślą o współpracy z komponentem K2. Wprawdzie sam szablon jest dosyć minimalistyczny, ale jeśli szukasz darmowego szablonu dla Joomla i K2, Pangea może być odpowiedni. Na pewno idealnie będzie się nadawać na blog.

Darmowa templatka Pangea posiada 3 układy szerokości szablonu: 800 px, 1024 px oraz płynną szerokość dostosowywaną do szerokości ekranu przeglądarki internetowej. Dodatkowo w templatce Pangea mamy 16 stylów kolorystycznych do wyboru, animowane menu, efekt accordion (rozwijania) modułów.

Darmowa templatka Joomla (szablon strony)
System CMS: Joomla 1.5 + K2 (komponent CCK dla Joomla 1.5)
Ilość pozycji modułów: 6
Ilość kolumn: 1-2
Szerokość templatki: 800px, 1024px, 100% - płynna dostosowywana do szerokości okna przeglądarki internetowej
Poprawny kod XHTML/CSS: tak
Technika nadpisywania szablonów (template override): tak, ale tylko dla komponentu CCK K2
Optymalizacja SEO: tak
Licencja: GNU GPL

Skomentuj

O serwisie Templatki Joomla

Wszystkie templatki Joomla publikowane w naszym serwisie są w pełni darmowe. Templatki są na licencji GNU General Public License lub Creative Commons. Publikowane szablony można legalnie pobierać z naszego serwisu internetowego i wykorzystać do budowy strony witryny internetowej.