PT Sans - darmowa templatka od naszego serwisu

Oceń
(25 głosów)
PT Sans - darmowa templatka od naszego serwisu

Dziś udostępniamy pierwszy darmowy szablon (templatkę dla Joomla 1.5) naszego autorstwa. Templatka nosi nazwę PT Sans. Nazwa pochodzi od użytej w szablonie czcionki PT Sans, pochodzącej z katalogu darmowych fontów Google Fonts. Templatkę można dowolnie wykorzystywać. Dwukolumnowy układ templatki (left+content) z możliwością wyłączenia lewej kolumny. Jasna stonowana kolorystyka. Nagłówki treści wykorzystują wspomniany darmowy font PT Sans. Cała templatka jest zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek, zaś kod pozbawiony jest tabelek. Krótko mówiąc cały kod szablonu jest w pełni zgodny ze standardami siecowymi (zastosowaliśmy w nim technikę nadpisywania szablonów Template Override).

Szablon ten jest darmowny i można go dowolnie wykorzystywać z jednym zastrzeżeniem: link do naszej strony w stopce musi pozostać niezmieniony. Poza tym templatkę tę można dowolnie modyfikować, dostosowując ją do własnych potrzeb. Jeśli ktoś zechce usunąć informacje o autorstwie i link w stopce, prosimy o kontakt. Za opłatą 40 zł zgodzimy się na usunięcie informacji w stopce templatki.

Autor templatki: Templatki-Joomla.eu
System CMS: Joomla.1.5
Ilość pozycji modułów: 10
Ilość kolumn: 2
Szerokość templatki: 980px
Poprawny kod XHTML/CSS
Optymalizacja SEO: tak
Technika nadpisywania szablonów (template override): tak
Licencja Creative Commons 3.0

Wersja templatki dla Joomla! 1.6 i Joomla! 1.7: http://www.templatki-joomla.eu/templatki-joomla-1.6/templatka-pt-sans-dla-joomla-1.6.html.

Widok przykładowej strony głównej

PT Sans - darmowa templatka od naszego serwisu

O serwisie Templatki Joomla

Wszystkie templatki Joomla publikowane w naszym serwisie są w pełni darmowe. Templatki są na licencji GNU General Public License lub Creative Commons. Publikowane szablony można legalnie pobierać z naszego serwisu internetowego i wykorzystać do budowy strony witryny internetowej.