RY-Channel 2.0 - darmowa templatka Joomla

Oceń
(8 głosów)
RY-Channel 2.0 - darmowa templatka Joomla

Kolejna darmowa templatka dla Joomla 1.5 prosto z Indonezji. Templatka idealnie nadaje się do budowy serwisu informacyjnego. Posiada układ trzykolumnowy. Strona główna posiada dodatkowe pola na moduły, dzięki którym możliwe jest zbudowanie układu typowo portalowego. Templatka jest bardzo przejrzysta i stonowana kolorystycznie. Szablon ten posiada dopracowaną typografię, a cały kod jest w pełni zgodny ze standardami.

Dodatkową cechą tej templatki jest zoptymalizowanie jej pod kątem wczytywania w przeglądarce internetowej.

Autorzy dodatkowo zadbali o tych, którzy publikują reklamy AdSense. W parametrach tej templatki znajdziemy specjalnie przygotowane do tego pola.

W szablonie zastosowano technikę nadpisywania szablonów Template Override. Krótko mówiąc szablon może stanowić doskonałą podstawę do budowy dowolnej średniej wielkości serwisu informacyjnego.

Dodatkowe ustawienia templatki:

  • Wielkość tekstu
  • Łatwe wstawienie kodu Google Analitycs

System CMS: Joomla.1.5
Ilość pozycji modułów: 10
Ilość kolumn: 3
Szerokość templatki: 980px
Poprawny kod XHTML/CSS: tak
Technika nadpisywania szablonów (template override): tak
Optymalizacja SEO: tak
Licencja: GNU/GPL

Autorzy templatki: http://www.rayawebdesign.com

Możliwość usunięcia ze stopki informacji o autorach oraz adresu URL prowadzącego do ich strony pod warunkiem przekazania na konto autorów szablonu 2 dolarów.

Skomentuj

O serwisie Templatki Joomla

Wszystkie templatki Joomla publikowane w naszym serwisie są w pełni darmowe. Templatki są na licencji GNU General Public License lub Creative Commons. Publikowane szablony można legalnie pobierać z naszego serwisu internetowego i wykorzystać do budowy strony witryny internetowej.