Ry News - darmowa templatka Joomla 1.5

Oceń
(7 głosów)
Ry News - darmowa templatka Joomla 1.5

Rozbudowana darmowa templatka dla Joomla 1.5, która idealnie nadaje się do budowy serwisu informacyjnego. Templatka posiada układ dwukolumnowy. Strona główna posiada dodatkowe pola na moduły, dzięki którym możliwe jest zbudowanie układu typowo portalowego. Templatka jest bardzo przejrzysta i stonowana kolorystycznie. Szablon ten posiada dopracowaną typografię, a cały kod jest w pełni zgodny ze standardami.

W szablonie zastosowano technikę nadpisywania szablonów Template Override. Krótko mówiąc szablon może stanowić doskonałą podstawę do budowy dowolnej średniej wielkości serwisu informacyjnego.

Dodatkowe ustawienia templatki:

  • Wielkość tekstu
  • Łatwe wstawienie kodu Google Analitycs
  • Własny tekst Meta Generatora

System CMS: Joomla.1.5
Ilość pozycji modułów: 15
Ilość kolumn: 2
Szerokość templatki: 980px
Poprawny kod XHTML/CSS: tak
Technika nadpisywania szablonów (template override): tak
Optymalizacja SEO: tak
Licencja: GNU/GPL

Autorzy templatki: http://www.rayawebdesign.com

Możliwość usunięcia ze stopki informacji o autorach oraz adresu URL prowadzącego do ich strony pod warunkiem przekazania na konto autorów szablonu 2 dolarów.

Skomentuj

O serwisie Templatki Joomla

Wszystkie templatki Joomla publikowane w naszym serwisie są w pełni darmowe. Templatki są na licencji GNU General Public License lub Creative Commons. Publikowane szablony można legalnie pobierać z naszego serwisu internetowego i wykorzystać do budowy strony witryny internetowej.