Script - blogowa templatka Joomla

Oceń
(11 głosów)
Script - blogowa templatka Joomla

Script to kolejna darmowa templatka Joomla, którą możemy zaliczyć do grupy najlepszych darmowych szablonów dla Joomla 1.5. Szablon posiada układ dwóch kolumn, układ typowo blogowy i taką też posiada formę graficzną, rozwijane menu, kilka wersji kolorystycznych. Szablon ten jak na darmową templatkę, jest dopracowany. Do tego dochodzi ciekawa typografia, 10 niestandardowych fontów osadzonych za pomocą Cufona dopełnia wszystkiego.

Szablon w połączeniu z komonentem CCK - K2 może stanowić idealną podstawę do prowadzenia internetowego bloga.

Szablon jest całkowicie darmowy z jednym zastrzeżeniem. Jeśli chcesz usunąć link do strony autorów szablonu, należy zakupić licencję pozwalajacą na usunięcie informacji o autorach szablonu. Licencja dla jednej domeny kosztuje 10 dolarów. Po więcej informacji na ten temat odsyłam na stronę internetową autorów.

System CMS: Joomla 1.5
Ilość pozycji modułów: 14
Niestandardowe czcionki: Cufon - 10 czcionek do wyboru
7 różnych stylów kolorystycznych
Rozwijane menu: Suckerfish
Szerokość templatki: 930px
Poprawny kod XHTML/CSS
Technika nadpisywania szablonów (template override): tak
Licencja: GNU/GPL

2 komentarzy

  • wtorek, 17 stycznia 2012 14:21 Komentarz napisany przez aaa

    nie ma polskich znaków !!!!

  • środa, 15 lutego 2012 12:47 Komentarz napisany przez Agencja Interaktywna Joomla

    Niestandardowe fonty, szablon zagraniczny, więc i polskich znaków w czcionkach może brakować. Trzeba samemu modyfikować, podmieniając na czcionki z polskimi znakami. W tym szablonie chyba zastosowany jest @fontface. Ale zawsze można skorzystać z darmowych czcionek Google Web Fonts, a tych ciągle przybywa i wiele z nich obsługuje polskie znaki.

Skomentuj

O serwisie Templatki Joomla

Wszystkie templatki Joomla publikowane w naszym serwisie są w pełni darmowe. Templatki są na licencji GNU General Public License lub Creative Commons. Publikowane szablony można legalnie pobierać z naszego serwisu internetowego i wykorzystać do budowy strony witryny internetowej.