Shaper Simplicity II – darmowa templatka dla Joomla

Oceń
(19 głosów)
Shaper Simplicity II – darmowa templatka dla Joomla

Templatka o nazwie Shaper Simplicity II to najnowszy darmowy szablon dla Joomla 1.5. Widać po nim, że producenci templatek joomla podnoszą coraz wyżej poprzeczkę w jakości udostępnianych darmowych szablonów. Charakter tej templatki, układ kolumn, artykułów i ogólny wygląd sprawiają, że szablon ten będzie dobrym wyborem dla tych, którzy planują zbudować w oparciu o CMS Joomla serwis internetowy czy to lokalnej społeczności, gazety, serwis hobbystyczny. Ale i na stronę firmową lub sklep internetowy szablon ten będzie się nadawać. Zastosowań dla tej templatki może być naprawdę wiele. Kwestia podejścia do sposobu wykorzystania i dostosowania.

Darmowa templatka Shaper Simplicity II posiada układ trzy kolumnowy. Templatka jest w pełni zgodna ze standardami sieciowymi i przyjazna wyszukiwarkom. Zastosowano w niej technikę nadpisywania szablonów Template Override, dzięki czemu na stronie zbudowanej w oparciu o Joomla i ten szablon nie znajdziemy tabel w kodzie. Szablon zawiera dodatkowo darmowy moduł slajdów o nazwie Free Silder SP1. Szablon posiada trzy gotowe style, prosty moduł galerii zdjęć, własną stronę błędu (404) i stronę wyłączonej witryny (offline).

Darmowa templatka Joomla (szablon strony)
System CMS: Joomla 1.5
Ilość pozycji modułów: 38
Ilość kolumn: 1-3
Szerokość templatki: 960px
Poprawny kod XHTML/CSS: tak
Technika nadpisywania szablonów (template override): tak
Licencja: GNU GPL

2 komentarzy

  • środa, 07 września 2011 08:50 Komentarz napisany przez oskar

    Macie może problemy przy wyswietlaniu strony głownej jeśli skróci się post przez read more...

  • środa, 28 września 2011 09:16 Komentarz napisany przez Joomla!Fan

    Nie używam nigdzie i nie używałem tego szablonu. Sprawdź, czy przypadkiem podczas edycji treści w edytorze WYSIWYG nie wkradł się jakiś niedomknięty tag html. Albo rozdzielony pomiędzy wstęp i rozwinięcie. Czasem separator potrafi rozdzielić otwarcie i zamknięcie tagu. Nic innego nie przychodzi mi do głowy.

Skomentuj

O serwisie Templatki Joomla

Wszystkie templatki Joomla publikowane w naszym serwisie są w pełni darmowe. Templatki są na licencji GNU General Public License lub Creative Commons. Publikowane szablony można legalnie pobierać z naszego serwisu internetowego i wykorzystać do budowy strony witryny internetowej.