Templatki Joomla 1.5

Darmowe templatki (szablony) dla popularnego na świecie systemu zarządzania treścią CMS Joomla! 1.5 (ang. Content Management System). Poniższy katalog zawiera najlepsze darmowe templatki dla Joomla 1.5.

Darmowa templatka Joomla JM Biz Template

Oceń
(11 głosów)

Darmowa templatka o nazwie JM Biz Template, to szablon dla Joomla, który pomimo swojego standardowego układu wyróżnia się wśród darmowych templatek dla Joomla 1.5. Szablon jak na darmowy, jest naprawdę dopracowany. Wygląd szablonu opisany jest w całości w arkuszu stylów CSS, dzięki czemu nawet z podstawową znajomością CSS można wprowadzać dowolne zmiany w wyglądzie poszczególnych elementów tej bardzo ładnej templatki dla Joomla 1.5.

Jm-Experts Free Joomla 1.5 Template

Oceń
(9 głosów)

Jedna z ładniejszych darmowych templatek dla Joomla 1.5. Wprawdzie cały szablon jest dosyć spory, do lekkich nie należy (dużo cieżkich elementów graficznych, szczególnie ciężkie tła), to nadrabia to wyglądem, który jak na darmowy szablon, jest naprawdę dopracowany. Szablon nadaje się do stron internetowych o różnym przeznaczeniu i charakterze. Wygląd opisany w całości w CSS pozwala na wprowadzenie swobodnych i dowolnych zmian w układzie i wyglądzie tej templatki. Do tego dopracowana typografia, wszystko to sprawa, że ta darmowa templatka warta jest uwagi.

Jedyny brak w tej templatce, to brak zastosowanie techniki nadpisywania szablonów (Template Override) dla komponentu generującego artykuły, sekcje i kategorie artykułów. Przez ten brak w kodzie strony zbudowanej w oparciu o ten szablon znajdziemy tabelki.

System CMS: Joomla.1.5
Ilość pozycji modułów: 18
Ilość kolumn: 1
Szerokość templatki: 980px
Poprawny kod XHTML/CSS: tak
Technika nadpisywania szablonów (template override): częściowa.
Optymalizacja SEO: częściowa.
Licencja: GNU/GPL

Ry News - darmowa templatka Joomla 1.5

Oceń
(7 głosów)

Rozbudowana darmowa templatka dla Joomla 1.5, która idealnie nadaje się do budowy serwisu informacyjnego. Templatka posiada układ dwukolumnowy. Strona główna posiada dodatkowe pola na moduły, dzięki którym możliwe jest zbudowanie układu typowo portalowego. Templatka jest bardzo przejrzysta i stonowana kolorystycznie. Szablon ten posiada dopracowaną typografię, a cały kod jest w pełni zgodny ze standardami.

Asturias - darmowy szablon Joomla

Oceń
(11 głosów)

Kolejna bardzo ładna i dopracowana darmowa templatka dla Joomla 1.5. Templatka jest udostępniana do użytku bezpłatnego na zasadach licencji Creative Common 3.0. Jednym z warunków darmowego użytkowania templatki jest pozostawienie w stopce linków prowadzących do strony autora. Warto dodać, że autor te templatki ma na swoim koncie kilka innych bardzo ciekawych i dopracowanych szablonów dla Joomla.

Strona 10 z 11

O serwisie Templatki Joomla

Wszystkie templatki Joomla publikowane w naszym serwisie są w pełni darmowe. Templatki są na licencji GNU General Public License lub Creative Commons. Publikowane szablony można legalnie pobierać z naszego serwisu internetowego i wykorzystać do budowy strony witryny internetowej.