Templatki Joomla 1.5

Darmowe templatki (szablony) dla popularnego na świecie systemu zarządzania treścią CMS Joomla! 1.5 (ang. Content Management System). Poniższy katalog zawiera najlepsze darmowe templatki dla Joomla 1.5.

WM JooRoos Free Joomla Template

Oceń
(14 głosów)

Minione dni, to jakby przedświąteczny zastój w pojawianiu się kolejnych ciekawych templatek dla Joomla. Mimo tego pojawiło się kilka darmowych templatek Joomla, które wyróżniają się pośród całej masy darmowych, ale przeciętnych szablonów dla Joomla 1.5. Jedną z templatek, która z pewnością wyróżnia się jest templatka o nazwie WM JooRoos Free Joomla Template. Templatka ta pomimo, że o standardowym typowym układzie ułożenia treści i kolumn, posiada całkiem przyjemny dla oka wygląd i dosyć stonowaną ciemną kolorystykę. Jak na darmowy szablon dla Joomla 1.5, to kolejny szablon, który jest dosyć dopracowany. Szablon ten może być dobrym wyborem dla tych, którzy szukają darmowego szablonu Joomla np. dla pierwszej strony internetowej powstającej firmy, albo chcą zbudować prosty serwis informacyjny. W oparciu o tę templatkę można zbudować niewielkim nakładem czasu i pracy całkiem niezłą stronę internetową.

JV Media - darmowa templatka Joomla

Oceń
(13 głosów)

JV Media to kolejna ciekawsza darmowa templatka dla Joomla 1.5. Templatka posiada bardzo przyjemny dla oka wygląd i jasną kolorystykę. Jak na darmowy szablon dla Joomla 1.5, jest dosyć dopracowana. Może być dobrym wyborem dla tych, którzy szukają darmowego szablonu Joomla np. dla pierwszej strony internetowej powstającej firmy. W oparciu o tę templatkę można zbudować niewielkim nakładem czasu i pracy całkiem niezłą stronę internetową.

JV Nicebody Free Magazine Style - darmowy szablon Joomla

Oceń
(10 głosów)

Templatka o nazwie Body JV Free Magazine Style to kolejny jeden z ciekawszych darmowych szablonów dla Joomla 1.5. Charakter templatki, układ kolumn, artykułów i ogólny wygląd sprawiają, że szablon ten będzie z pewnością dobrym wyborem dla tych, którzy planują zbudować w oparciu o CMS Joomla serwis internetowy czy to lokalnej społeczności, gazety, serwis hobbystyczny. Zastosowań dla tej templatki może być naprawdę wiele.

Pangea - darmowa templatka dla Joomla i K2

Oceń
(10 głosów)

Templatka Pengea to kolejny darmowy szablon dla Joomla 1.5, na który warto zwrócić uwagę. Templatka Pangea to jedna z pierwszych darmowych templatek, które zostały udostępnione dla Joomla 1.5 i świetnego komponentu CCK dla Joomla 1.5 - K2. Templatka Pangea została przygotowana właśnie z myślą o współpracy z komponentem K2. Wprawdzie sam szablon jest dosyć minimalistyczny, ale jeśli szukasz darmowego szablonu dla Joomla i K2, Pangea może być odpowiedni. Na pewno idealnie będzie się nadawać na blog.

Strona 4 z 11

O serwisie Templatki Joomla

Wszystkie templatki Joomla publikowane w naszym serwisie są w pełni darmowe. Templatki są na licencji GNU General Public License lub Creative Commons. Publikowane szablony można legalnie pobierać z naszego serwisu internetowego i wykorzystać do budowy strony witryny internetowej.