Templatki Joomla 1.5

Darmowe templatki (szablony) dla popularnego na świecie systemu zarządzania treścią CMS Joomla! 1.5 (ang. Content Management System). Poniższy katalog zawiera najlepsze darmowe templatki dla Joomla 1.5.

Darmowa templatka dla Joomla - Cream Design

Oceń
(11 głosów)

Jeśli szukasz darmowej templatki dla Joomla, na bazie której będziesz chciał zbudować stronę firmową, stronę prywatną, hobbystyczną, lub blog, templatka Cream Design może być świetnym rozwiązaniem dla Twoich potrzeb. Szablon Joomla Template Design Cream pomoże Ci stworzyć profesjonalną stronę internetową niskim nakładem kosztów. Stworzenie strony internetowej na bazie tej darmowej templatki sprowadzi się w zasadzie do zainstalowania na serwerze systemu CMS Joomla, zaistalowania darmowej templatki Design Cream. Potem pozostanie Tobie tylko poznanie podstaw administracji i zarządzania systemem Joomla (chyba, że już znasz co nieco Joomla!).

Barbarican - darmowa templatka Joomla 1.5

Oceń
(10 głosów)

Barbarican to kolejna bardzo ładna darmowa templatka dla systemu zarządzania treścią Joomla 1.5 autorstwa Globbersthemes. Templatka ta może być idealna dla każdego, kto szuka darmowego szablonu dla swojej strony internetowej lub bloga. Posiada rozwijane menu oraz osobno dołączony moduł slajdera (wymaga osobnego zainstalowania poprzez standardowy instalator Joomla). Templatka jest udostępniana do użytku bezpłatnego na zasadach licencji Creative Common 3.0. Jednym z warunków darmowego użytkowania templatki jest pozostawienie w stopce linków prowadzących do strony autora.

Gravity - darmowa templatka dla Joomla

Oceń
(14 głosów)

Gravity to darmowa templatka dla Joomla, która jest jedną z lepszych i ciekawszych darmowych templatek dla Joomla 1.5. Dlaczego warto zwrócić na ten szablon uwagę? Dlatego, że jest to szablon dla Joomla, który pomimo, że darmowy, jest starannie dopracowany. Oczywiście ocena wyglądu to sprawa subiektywna. Jednym ten szablon będzie się podobać, innym nie. W serwisie Templatki-Joomla.eu staramy się opisywać templatki dla Joomla, mając na uwadze, że wygląd jest ważny, ale nie najważniejszy. Zatem co poza ciekawym wyglądem jest w templatce Gravity takiego dopracowanego...

Script - blogowa templatka Joomla

Oceń
(11 głosów)

Script to kolejna darmowa templatka Joomla, którą możemy zaliczyć do grupy najlepszych darmowych szablonów dla Joomla 1.5. Szablon posiada układ dwóch kolumn, układ typowo blogowy i taką też posiada formę graficzną, rozwijane menu, kilka wersji kolorystycznych. Szablon ten jak na darmową templatkę, jest dopracowany. Do tego dochodzi ciekawa typografia, 10 niestandardowych fontów osadzonych za pomocą Cufona dopełnia wszystkiego.

Strona 5 z 11

O serwisie Templatki Joomla

Wszystkie templatki Joomla publikowane w naszym serwisie są w pełni darmowe. Templatki są na licencji GNU General Public License lub Creative Commons. Publikowane szablony można legalnie pobierać z naszego serwisu internetowego i wykorzystać do budowy strony witryny internetowej.