Templatki Joomla 1.5

Darmowe templatki (szablony) dla popularnego na świecie systemu zarządzania treścią CMS Joomla! 1.5 (ang. Content Management System). Poniższy katalog zawiera najlepsze darmowe templatki dla Joomla 1.5.

JNotepad Chaos - blogowy szablon Joomla

Oceń
(11 głosów)

JNotepad Chaos to najnowszy darmowy szablon dla Joomla. Szablon posiada układ trzech kolumn i bardzo przyjemną typowo blogową grafikę. Trzeba przyznać, że jest to jeden z ciekawszych darmowych szablonów dla Joomla 1.5, jakie pojawiły się w ostatnim czasie. Jak na darmową templatkę, jest naprawdę dopracowany. Charakter szablonu idealnie pasuje na stronę blogową. Pierwotnie szablon ten powstał właśnie dla Wordpress'a.

Antesate - darmowa templatka Joomla 1.5

Oceń
(11 głosów)

Bardzo ładna darmowa templatka dla Joomla 1.5. Jest to kolejna templatka autorstwa Globbersthemes. Templatka ta może być idealna dla każdego, kto szuka darmowego szablonu dla swojej strony internetowej. Akurat ten szablon może być idealny do budowy firmowej strony internetowej, ale nie tylko. Templatka jest udostępniana do użytku bezpłatnego na zasadach licencji Creative Common 3.0. Jednym z warunków darmowego użytkowania templatki jest pozostawienie w stopce linków prowadzących do strony autora.

Archesoft - darmowa templatka Joomla 1.5

Oceń
(9 głosów)

Jedna z pierwszych darmowych templatek dla Joomla 1.5 autorstwa twórcy strony Globbersthemes. Pomimo, że układ tej templatki jest typowo standardowy, to warto zainteresować się tą templatką w przypadku poszukiwania dopracowanego i przyjemnego dla oka darmowego szablonu dla Joomla. Templatka jest udostępniana do użytku bezpłatnego na zasadach licencji Creative Common 3.0. Jednym z warunków darmowego użytkowania templatki jest pozostawienie w stopce linków prowadzących do strony autora.

Multiplate - darmowa templatka dla Joomla

Oceń
(10 głosów)

Multiplate to templatka dla Joomla 1.5, która w swojej podstawowej postaci jest całkowicie darmowa. Autor tej templatki stworzył również wersje rozszerzone o obsługę komponentu komentarzy - JComments oraz komponentu typu CCK - K2. Wersje te są płatne. Zainteresowani nimi szybko znajdą je w Google, wpisując nazwę szablonu. Wracając do wersji darmowej templatki Multiplate, jest to kolejny szablon Joomla, który zaliczyć możemy do grona mimo, że darmowych, to dopracowanych templatek dla Joomla.

Strona 6 z 11

O serwisie Templatki Joomla

Wszystkie templatki Joomla publikowane w naszym serwisie są w pełni darmowe. Templatki są na licencji GNU General Public License lub Creative Commons. Publikowane szablony można legalnie pobierać z naszego serwisu internetowego i wykorzystać do budowy strony witryny internetowej.