Templatki Joomla 1.5

Darmowe templatki (szablony) dla popularnego na świecie systemu zarządzania treścią CMS Joomla! 1.5 (ang. Content Management System). Poniższy katalog zawiera najlepsze darmowe templatki dla Joomla 1.5.

RY-Channel 2.0 - darmowa templatka Joomla

Oceń
(8 głosów)

Kolejna darmowa templatka dla Joomla 1.5 prosto z Indonezji. Templatka idealnie nadaje się do budowy serwisu informacyjnego. Posiada układ trzykolumnowy. Strona główna posiada dodatkowe pola na moduły, dzięki którym możliwe jest zbudowanie układu typowo portalowego. Templatka jest bardzo przejrzysta i stonowana kolorystycznie. Szablon ten posiada dopracowaną typografię, a cały kod jest w pełni zgodny ze standardami.

Darmowa templatka Orange World

Oceń
(9 głosów)

Templatka Orange World, choć prosta to posiada bardzo przyjemny dla oka wygląd. Układ szablonu oparty jest na dwóch kolumnach (lewa część na artykuły, prawa kolumna na moduły). Całość mieści się w szerokości 960 pikseli, czyli szerokość dopasowana jest do większości monitorów.
Szablon ten jest całkowicie darmowy. Autorzy pozwalają na swobodne modyfikowanie informacji o prawach autorskich w stopce templatki.

Limpidium - darmowa templatka Joomla 1.5

Oceń
(9 głosów)

Ładna, dopracowana a zarazem bardzo prosta darmowa templatka dla Joomla 1.5. To co wyróżnia ten szablon, to efektowny slajder zdjęć na stronie głównej. Templatka jest udostępniana do użytku bezpłatnego na zasadach licencji Creative Common 3.0. Jednym z warunków darmowego użytkowania templatki jest pozostawienie w stopce linków prowadzących do strony autora. Warto dodać, że autor te templatki (Globbersthemes) ma na swoim koncie kilka innych bardzo ciekawych i dopracowanych szablonów dla Joomla (można je znaleźć w zasobach naszego serwisu internetowego).

Jm-Experts Free Joomla Template 4

Oceń
(11 głosów)

Templatka o nazwie Jm-Experts Free Joomla Template 4, to kolejny darmowy szablon dla Joomla, który zwraca swoją uwagę poziomem wykonania. Wśród darmowych szablonów dla Joomla 1.5 przeważają templatki przeciętne. Natomiast templatka Jm-Experts Free Joomla Template 4 do przeciętnych na pewno nie należy. Jest to kolent szablon dla Joomla 1.5, który jak na darmowy, jest naprawdę dopracowany. Wygląd szablonu opisany jest w całości w arkuszu stylów CSS, dzięki czemu mając nawet tylko podstawową znajomością CSS można wprowadzić dowolne zmiany w wyglądzie poszczególnych tej templatki dla Joomla 1.5.

Strona 9 z 11

O serwisie Templatki Joomla

Wszystkie templatki Joomla publikowane w naszym serwisie są w pełni darmowe. Templatki są na licencji GNU General Public License lub Creative Commons. Publikowane szablony można legalnie pobierać z naszego serwisu internetowego i wykorzystać do budowy strony witryny internetowej.