WM JooRoos Free Joomla Template

Oceń
(14 głosów)
WM JooRoos Free Joomla Template

Minione dni, to jakby przedświąteczny zastój w pojawianiu się kolejnych ciekawych templatek dla Joomla. Mimo tego pojawiło się kilka darmowych templatek Joomla, które wyróżniają się pośród całej masy darmowych, ale przeciętnych szablonów dla Joomla 1.5. Jedną z templatek, która z pewnością wyróżnia się jest templatka o nazwie WM JooRoos Free Joomla Template. Templatka ta pomimo, że o standardowym typowym układzie ułożenia treści i kolumn, posiada całkiem przyjemny dla oka wygląd i dosyć stonowaną ciemną kolorystykę. Jak na darmowy szablon dla Joomla 1.5, to kolejny szablon, który jest dosyć dopracowany. Szablon ten może być dobrym wyborem dla tych, którzy szukają darmowego szablonu Joomla np. dla pierwszej strony internetowej powstającej firmy, albo chcą zbudować prosty serwis informacyjny. W oparciu o tę templatkę można zbudować niewielkim nakładem czasu i pracy całkiem niezłą stronę internetową.

Templatka WM JooRoos Multi posiada wbudowane poziome rozwijane menu. Wysuwany moduł logowania, stronę błędu 404, stronę offline, ciekawą typografię opartą o niestandardowe fonty (Cufon) - niestety nie posiadają polskich znaków, kilka stylów wyglądu modułów i kilka innych "wodotrysków".

Darmowa templatka Joomla (szablon strony)
System CMS: Joomla 1.5
Wielopoziomowe rozwijane menu
15 pozycji modułów, 4 style wyglądu  modułów
Typografia - niestandardowe czcionki (Cufon)
Skalowanie tekstu
Przycisk - przejdź do góry strony
Strona błędu 404 strona z odliczanym automatycznym przekierowaniem do strony głównej.
Osobna strona offline
Ilość kolumn: 2
Szerokość templatki: 950px
Poprawny kod XHTML/CSS: tak
Technika nadpisywania szablonów (template override): tak
Licencja: GNU GPL

Skomentuj

O serwisie Templatki Joomla

Wszystkie templatki Joomla publikowane w naszym serwisie są w pełni darmowe. Templatki są na licencji GNU General Public License lub Creative Commons. Publikowane szablony można legalnie pobierać z naszego serwisu internetowego i wykorzystać do budowy strony witryny internetowej.