Templatki Joomla 2.5

Darmowe templatki (szablony) dla popularnego na świecie systemu zarządzania treścią CMS Joomla! 2.5.x (CMS - ang. Content Management System).

TFJ Honut Lite Version darmowy szablon Joomla 2.5

Oceń
(6 głosów)

TFJ HONUT Lite Version to najnowsza darmowa templatka dla popularnego systemu zarządzania treścią Joomla! 2.5 wydana na licencji Creative Commons. Szablon cechuje się dopracowanym wyglądem, elastycznym układem i dużymi możliwościami dostosowania szablonu do własnych potrzeb.

JooStar darmowy szablon Joomla 2.5

Oceń
(14 głosów)

JooStar to najnowsza darmowa templatka dla Joomla! 2.5 (i Joomla! 1.5) wydana na licencji Creative Commons. Szablon cechuje się bardzo dopracowanym wyglądem, elastycznym układem i dużymi możliwościami dostosowania szablonu do własnych potrzeb. To naprawdę niezły szablon, z którym autorzy dają za darmo dodatkowo pliki źródłowe projektu graficznego w formacie Adobe PSD, dokumentację PDF i pełny pakiet instalacyjny (tzw. Quickstart Package) ze skonfigurowanym systemem Joomla, przykładowymi danymi i gotowym zainstalowanym i skonfigurowanym szablonem JooStar.

JP-Amard Free Responsive Joomla 2.5 Template

Oceń
(8 głosów)

JP-Amard to następna interesująca naszym zdaniem i na dodatek darmowa templatka dla Joomla! 2.5. To kolejny szablon cechujacy się coraz popularniejszym ostatnio trendem szablonów RWD (Responsive Web Design), dostosowującym wyświetlanie szablonu w zależności od urządzenia, na jakim wyświetlana jest strona. RWD jest podejściem w projektowaniu stron internetowym mające na celu zapewnienie optymalnego wyświetlania treści strony internetowej w szerokim zakresie urządzeń (od monitorów komputerów stacjonarnych, poprzez laptopy, tablety po smartfony i telefony komórkowe).

Favourite Joomla 2.5 Free RWD Template

Oceń
(14 głosów)

Favourite Template to kolejna interesująca i na dodatek darmowa templatka dla Joomla! 2.5. Szablon cechuje się przede wszystkim skalowalną budową, dostosowującą wyświetlanie szablonu w zależności od urządzenia, na jakim wyświetlana jest strona. Technika, w oparciu o którą szablon został zbudowany to RWD - Responsive Web Design. RWD jest podejściem do projektowania stron internetowych, w którym projektant strony internetowe ma na celu zapewnienie optymalnego wyświetlania treści strony internetowej w szerokim zakresie urządzeń (od monitorów komputerów stacjonarnych, poprzez laptopy, tablety po smartfony i telefony komórkowe).

Strona 1 z 4

O serwisie Templatki Joomla

Wszystkie templatki Joomla publikowane w naszym serwisie są w pełni darmowe. Templatki są na licencji GNU General Public License lub Creative Commons. Publikowane szablony można legalnie pobierać z naszego serwisu internetowego i wykorzystać do budowy strony witryny internetowej.