Templatki Joomla 2.5

Darmowe templatki (szablony) dla popularnego na świecie systemu zarządzania treścią CMS Joomla! 2.5.x (CMS - ang. Content Management System).

TFJ YATA Lite Version darmowa templatka Joomla 2.5

Oceń
(9 głosów)

TFJ YATA Lite Version to najnowsza darmowa templatka dla Joomla! 1.7 i Joomla! 2.5 wydana na licencji Creative Commons. Szablon cechuje się dopracowanym wyglądem, elastycznym układem i dużymi możliwościami dostosowania szablonu do własnych potrzeb.

TFJ ONE Free Version darmowa templatka Joomla 2.5

Oceń
(10 głosów)

TFJ ONE to najnowsza darmowa templatka dla Joomla! 1.7 i Joomla! 2.5 wydana na licencji Creative Commons. Szablon cechuje się dopracowanym wyglądem, elastycznym układem i dużymi możliwościami dostosowania szablonu do własnych potrzeb.

Apptha Business darmowy szablon Joomla 2.5

Oceń
(8 głosów)

Apptha Business to kolejny interesujący i na dodatek darmowy szablonów dla Joomla! 1.7 i Joomla! 2.5. Szablon cechuje się ładnym slajderem, dopracowanym wyglądem, żywymi kolorami. Całość templatki sprawia wrażenie dopracowanego i estetycznego wyglądu. 

JF Texturia 1.7 darmowa templatka Joomla 2.5

Oceń
(5 głosów)

JF Texturia 1.7 to jeden z nowych darmowych szablonów dla Joomla! 1.7 i Joomla! 2.5. Szablon cechuje się ładnym wyglądem, żywymi kolorami i ciekawą typografią treści.

Strona 2 z 4

O serwisie Templatki Joomla

Wszystkie templatki Joomla publikowane w naszym serwisie są w pełni darmowe. Templatki są na licencji GNU General Public License lub Creative Commons. Publikowane szablony można legalnie pobierać z naszego serwisu internetowego i wykorzystać do budowy strony witryny internetowej.