Favourite Joomla 2.5 Free RWD Template

Oceń
(14 głosów)
Favourite Joomla 2.5 Free RWD Template

Favourite Template to kolejna interesująca i na dodatek darmowa templatka dla Joomla! 2.5. Szablon cechuje się przede wszystkim skalowalną budową, dostosowującą wyświetlanie szablonu w zależności od urządzenia, na jakim wyświetlana jest strona. Technika, w oparciu o którą szablon został zbudowany to RWD - Responsive Web Design. RWD jest podejściem do projektowania stron internetowych, w którym projektant strony internetowe ma na celu zapewnienie optymalnego wyświetlania treści strony internetowej w szerokim zakresie urządzeń (od monitorów komputerów stacjonarnych, poprzez laptopy, tablety po smartfony i telefony komórkowe).

Naszym zdaniem jest to jeden z lepszych darmowych szablonów dla Joomla! 2.5, jakie pojawiły się w ostatnim czasie (wrzesień 2012). W oparciu o ten szablon można w stosunkowo krótkim czasie, niewielkim nakładem czasu i pracy zbudować funkcjonalną i ładną stronę internetową. Oczywiści niewiele będzie w takiej stronie zbudowanej na gotowym szablonie oryginalności i niepowtarzalności. Ale coś za coś. Taka jest cena wyboru gotowca. Dodatkowo szablon może posłużyć, jako podstawa do budowy stron RWD. Szablon udostępniony został przez autorów na licencji GNU GPL.

Favourite Joomla 2.5 Free RWD Template

O serwisie Templatki Joomla

Wszystkie templatki Joomla publikowane w naszym serwisie są w pełni darmowe. Templatki są na licencji GNU General Public License lub Creative Commons. Publikowane szablony można legalnie pobierać z naszego serwisu internetowego i wykorzystać do budowy strony witryny internetowej.