JF Texturia 1.7 darmowa templatka Joomla 2.5

Oceń
(5 głosów)
JF Texturia 1.7 darmowa templatka Joomla 2.5

JF Texturia 1.7 to jeden z nowych darmowych szablonów dla Joomla! 1.7 i Joomla! 2.5. Szablon cechuje się ładnym wyglądem, żywymi kolorami i ciekawą typografią treści.

W paczce z szablonem znajduje się zestaw rozszerzeń dostosowanych do szablonu: Komponent i moduły galerii  Joomgallery, moduł BTSlideshow, moduł SimpleContact, moduł VE Mostread plugin Sexybookmars (ikonki serwisów społecznościowych). Całość przygotowana jest w taki sposób, aby po zainstalowaniu i skonfigurowaniu stworzyć funkcjonalną witrynę. Na stronie autora szablonu znajduje się również pełny pakiet instalacyjny (tzw. Quickstart package). Pakiet ten zawiera w pełni skonfigurowaną stronę, taką samą jak na stronie DEMO. Można go pobrać na stronie internetowej autora poniższego szablonu.

JF Texturia 1.7 darmowa templatka Joomla 2.5

O serwisie Templatki Joomla

Wszystkie templatki Joomla publikowane w naszym serwisie są w pełni darmowe. Templatki są na licencji GNU General Public License lub Creative Commons. Publikowane szablony można legalnie pobierać z naszego serwisu internetowego i wykorzystać do budowy strony witryny internetowej.