JP-Amard Free Responsive Joomla 2.5 Template

Oceń
(8 głosów)
JP-Amard Free Responsive Joomla 2.5 Template

JP-Amard to następna interesująca naszym zdaniem i na dodatek darmowa templatka dla Joomla! 2.5. To kolejny szablon cechujacy się coraz popularniejszym ostatnio trendem szablonów RWD (Responsive Web Design), dostosowującym wyświetlanie szablonu w zależności od urządzenia, na jakim wyświetlana jest strona. RWD jest podejściem w projektowaniu stron internetowym mające na celu zapewnienie optymalnego wyświetlania treści strony internetowej w szerokim zakresie urządzeń (od monitorów komputerów stacjonarnych, poprzez laptopy, tablety po smartfony i telefony komórkowe).

Templatka JP-Amard dla Joomla! 2.5 to naszym zdaniem jeden z lepszych darmowych szablonów dla Joomla! 2.5, jakie pojawiły się w ostatnim czasie (październik 2012). W oparciu o ten szablon można w stosunkowo krótkim czasie, niewielkim nakładem czasu i pracy zbudować funkcjonalną i ładną stronę internetową. Oczywiści niewiele będzie w takiej stronie zbudowanej na gotowym szablonie oryginalności i niepowtarzalności. Ale coś za coś. Taka jest cena wyboru gotowca. Dodatkowo szablon może posłużyć, jako podstawa do budowy stron RWD. Szablon udostępniony został przez autorów na licencji GNU GPL. Autorzy są irańczykami.

Cechy templatki JP-Amard:

  • Szablon RWD - Responsive Web Design.
  • Szablon oparty o popularny T3 framework.
  • Szablon posiada wsparcie dla komponentu K2 i jego modułów.
  • Szablon posiada 26 pozycji dla modułów.
  • Szablon posiada 14 stylów moduów.

JP-Amard Free Responsive Joomla 2.5 Template

O serwisie Templatki Joomla

Wszystkie templatki Joomla publikowane w naszym serwisie są w pełni darmowe. Templatki są na licencji GNU General Public License lub Creative Commons. Publikowane szablony można legalnie pobierać z naszego serwisu internetowego i wykorzystać do budowy strony witryny internetowej.