Responsywne templatki - szablony Joomla 3

Darmowe templatki (szablony) dla jednego z najpopularniejszych na świecie darmowych systemów zarządzania treścią (CMS) Joomla! 3.

LIGHTBLOG FREE RWD darmowy responsywny szablon Joomla 3

Oceń
(19 głosów)

LIGHTBLOG to kolejny nowy darmowy szablon dla systemu zarządzania treścią Joomla 3.x. Szablon jest w pełni responsywny i dostosowany do budowy stron internetowych przystowanych do smartfonów i tabletów. Udostępniony został na licencji Creative Commons. Szablon cechuje się dopracowanym wyglądem, elastycznym układem i dużymi możliwościami dostosowania szablonu do własnych potrzeb. Szczegóły w dalszym opisie.

BLOGUS FREE RWD darmowa responsywna templatka Joomla 3.x

Oceń
(9 głosów)

BLOGUS to nowa darmowa templatka dla systemu zarządzania treścią Joomla 3.x. Szablon jest w pełni responsywny i dostosowany do budowy stron internetowych przystowanych do smartfonów i tabletów. Templatka wydana została na licencji Creative Commons. Szablon cechuje się dopracowanym wyglądem, elastycznym układem i dużymi możliwościami dostosowania szablonu do własnych potrzeb. Szczegóły w dalszym opisie.

TFJ YATA FREE RWD darmowy responsywny szablon Joomla 3.x

Oceń
(11 głosów)

TFJ YATA FREE LITE RWD to nowa darmowa wersja popularnego szablonu dla systemu zarządzania treścią Joomla. Tym razem jest to szablon responsywny i dostosowany do działania pod Joomla! 3.x. Templatka w wersji darmowej wydana została na licencji Creative Commons. Szablon cechuje się dopracowanym wyglądem, elastycznym układem i dużymi możliwościami dostosowania szablonu do własnych potrzeb. Jest to okrojona wersja płatnej wersji. Szczegóły w dalszym opisie.

PRI Simple darmowy responsywny szablon Joomla 3

Oceń
(28 głosów)

PRI Simple jest responsywnym darmowym szablonem dla CMS Joomla! w wersji 3.x. Idealne nadaje się jako podstawa do budowy różnych stron internetowych. Szablon jest w pełni elastyczny i zoptymalizowany RWD dla komputerów stacjonarnych, tabletów i smartfonów. Podstawę szablonu stanowi Bootstrap i framework Helix II. W ustawieniach szablonu można zarządzać stylami i kolorami. Dodatkowo mamy pełną kontrolę nad układem strony.

Strona 1 z 2

O serwisie Templatki Joomla

Wszystkie templatki Joomla publikowane w naszym serwisie są w pełni darmowe. Templatki są na licencji GNU General Public License lub Creative Commons. Publikowane szablony można legalnie pobierać z naszego serwisu internetowego i wykorzystać do budowy strony witryny internetowej.