Bloq - wysokiej jakości darmowa templatka

Oceń
(9 głosów)
Bloq - wysokiej jakości darmowa templatka

Kolejna darmowa templatka o nazwie Bloq, która swoją premierę miała już jakiś czas temu, ale można śmiało stwierdzić, że do dziś należy do grona najlepszych darmowych templatek dla Joomla! Templatka ma wszystko co powinnien mieć dobrze wykonany szablon dla Joomla: przyjemny dla oka wygląd, czytelną i dopracowaną typografię, układ treści i modułów zbudowany na bazie siatki gridowej, rozwijane menu.

Do tego dostajemy za darmo rozwijane menu, do wyboru z poziomu parametrów konfiguracyjnych templatki mamy kilka rodzajów fontów z biblioteki darmowych fontów Google Font Directory, które to fonty zmienią nagłówki tytułów w templatce na ciekawsze, aniżeli jest to zwykle w standardzie. Na koniec osiem dostępnych wersji kolorystycznych tej templatki. I tak oto mamy jeden z lepszych darmowych szablonów dla systemu zarządzania treścią Joomla!

Templatka Joomla (szablon strony)
System CMS: Joomla 1.5
Ilość pozycji modułów: 31
Ilość kolumn: 1-4
Szerokość templatki: 980px
Parametry konfiguracyjne: tak
Rozwijane menu: tak
Poprawny kod XHTML/CSS: tak
Niestandardowe czcionki: tak, Google Font Directory
Technika nadpisywania szablonów (template override): niestety brak dla standardowego układu sekcji, kategorii i artykułów Joomla, więc są pozostawione niestety standardowe tabelki
Optymalizacja SEO: tak
Licencja: GNU/GPL

Zdjęcie 8 wersji kolorystycznych templatki Bloq

Zdjęcie 8 wersji kolorystycznych templatki Bloq

Skomentuj

O serwisie Templatki Joomla

Wszystkie templatki Joomla publikowane w naszym serwisie są w pełni darmowe. Templatki są na licencji GNU General Public License lub Creative Commons. Publikowane szablony można legalnie pobierać z naszego serwisu internetowego i wykorzystać do budowy strony witryny internetowej.