Clean Free Template - darmowy szablon Joomla

Oceń
(8 głosów)
Clean Free Template - darmowy szablon Joomla

Tym razem lekki dwukolumnowy szablon dla Joomla 1.5. Templatka ta prawie nie zawiera plików graficznych. Całość wyglądu opisana jest w arkuszu CSS. Dodatkowo zastosowana została technika nadpisywania szablonów w Joomla - template override. Dzięki temu kod szablonu jest lekki, oparty o divy. Kod tej templatki jest naprawdę minimalny, tyle ile potrzeba. W przeciwieństwie do coraz większej ilości szablonów robionych za pomocą generatora szablonów Artisteer, który generuje kod podłej jakości.

Szablon ten jest darmowny i można go dowolnie wykorzystywać z jednym zastrzeżeniem: linki do stron autora w stopce muszą pozostać niezmienione. Poza tym templatkę tę można dowolnie modyfikować, dostosowując ją do własnych potrzeb. Jeśli ktoś zechce usunąć informacje o autorstwie i linki w stopce, autor templatki prosi o kontakt. Za niewielką opłatą zgodzi się na usunięcie informacji w stopce templatki.

Darmowa templatka Joomla (szablon strony)
System CMS: Joomla 1.5
Ilość pozycji modułów: 5
Ilość kolumn: 1-2
Szerokość templatki: 900px
Parametry konfiguracyjne: tak - zmiana logo na własne
Poprawny kod XHTML/CSS: tak
Technika nadpisywania szablonów (template override): tak
Optymalizacja SEO: tak
Licencja: Creative Commons Licence 2.5 z zastrzeżeniem w przypadku komercyjnego wykorzystywania templatki:

Jeśli ktoś chce wykorzystać tę templatkę w celach handlowych, komercyjnych, musi pozostawić widoczny link prowadzący do strony internetowej autorów temoplatki, lub skontaktować się z autorem celem wniesienia niewielkiej opłaty za usunięcie adresu strony WWW autora templatki.

Darmowa templatka Clean Free Joomla Template - widok jednokolumnowy

Clean Free Template - darmowy szablon Joomla

O serwisie Templatki Joomla

Wszystkie templatki Joomla publikowane w naszym serwisie są w pełni darmowe. Templatki są na licencji GNU General Public License lub Creative Commons. Publikowane szablony można legalnie pobierać z naszego serwisu internetowego i wykorzystać do budowy strony witryny internetowej.