TFJ YATA FREE RWD darmowy responsywny szablon Joomla 3.x

Oceń
(11 głosów)
TFJ YATA FREE RWD darmowy responsywny szablon Joomla 3.x

TFJ YATA FREE LITE RWD to nowa darmowa wersja popularnego szablonu dla systemu zarządzania treścią Joomla. Tym razem jest to szablon responsywny i dostosowany do działania pod Joomla! 3.x. Templatka w wersji darmowej wydana została na licencji Creative Commons. Szablon cechuje się dopracowanym wyglądem, elastycznym układem i dużymi możliwościami dostosowania szablonu do własnych potrzeb. Jest to okrojona wersja płatnej wersji. Szczegóły w dalszym opisie.

Szablon w tej wersji jest darmowy (Licencja Creative Commons) i można go dowolnie wykorzystywać z jednym zastrzeżeniem: linki do umieszczonych w stopce szablonu stron muszą pozostać niezmienione. Poza tym templatkę tę można dowolnie modyfikować, dostosowując ją do własnych potrzeb.

Jeśli ktoś zechce usunąć linki znajdujące się w stopce szablonu, można to zrobić za opłatą 9 euro. Szczegółowe informacje na stronie internetowej autorów szablonu (link na samym końcu artykułu).

Cechy templatki (wersji darmowej)

 • Darmowa templatka Joomla (szablon strony).
 • System CMS: Joomla 3.
 • Szablon responsywny (RWD) - dostosowany do wyświetlania na tabletach, smartfonach, laptopach i komputerach stacjonarnych.
 • Jednopoziomowe menu (rozwijane, wielopoziomowe menu dostępne w pełnej - płatnej wersji szablonu).
 • Jeden wbudowany font Google (w wersji premium wbudowanych zostało do wyboru aż 672 fonty Google!).
 • Ilość pozycji modułów: 10.
 • Ilość kolumn: 1-2-3 (4 opcje: 3 kolumny (lewa+treści+prawa), 2 kolumny (lewa+treści lub treści+prawa), 1 kolumna (same treści).
 • Szerokość templatki: max 960 px.
 • Parametry konfiguracyjne: tak - zmiana tekstu logo na własny.
 • Poprawny i lekki kod XHTML/CSS: tak.
 • Technika nadpisywania szablonów (template override): tak
 • Optymalizacja SEO SEF: tak.
 • Wsparcie dla komponentu Xmap.
 • Licencja: Creative Commons Licence z zastrzeżeniem: nie można usuwać linków umieszczonych w stopce szablonu. W ten sposób używając ten szablon do budowy stron internetowych, można podziękować autorom szablonu za udostępnienie za darmo ich pracy. Jeśli ktoś chce usunąć linki umieszczone w stopce szablonu, musi zapłacić autorom szablonu 9 euro poprzez PayPal. Szczegółowe informacje na stronie internetowej autorów szablonu.

Demo szablonu - wersji darmowej: http://demo.templatesforjoomla.eu/joomla3/tfj-yata-free-j3/

Pełna wersja Premium templatki TFJ YATA RWD Joomla! 3

Na stronie autorów dostępna jest również pełna płatna wersja Premium templatki TFJ YATA RWD dla Joomla! 3.x. Kupując tę wersję, otrzymujemy m.in. tzw. Quickstart Package, czyli gotowy pakiet z Joomla! 3, pełną wersją templatki, z zainstalowanym i skonfigurowanym responsywnym slajderem, rozwijanym wielopoziomowym menu, galerią, mapą strony, najlepszym edytorem WYSiWYG dla Joomla - JCE, dodatkowymi sprawdzonymi modułami i dodatkami oraz kilkoma usprawnieniami. Całość po zainstalowaniu wygląda dokładnie tak jak na stronie DEMO i na zrzucie ekranu poniżej. Dodatkowo płatna wersja szablonu posiada "wbudowane" aż 672 fonty Google do wyboru.

Darmowa templatka TFJ YATA FREE LITE RWD Joomla 3 Template - przykładowa strona główna (uwaga tak jak na poniższym zrzucie ekranu, wygląda wersja Premium, czyli płatna, którą można zakupić tutaj: http://templatesforjoomla.eu/professional-joomla-templates/tfj-yata-premium-responsive-joomla-3-template.html).

TFJ YATA PREMIUM RWD Joomla! 3 Responsive Template - profesjonalne szablony Joomla

O serwisie Templatki Joomla

Wszystkie templatki Joomla publikowane w naszym serwisie są w pełni darmowe. Templatki są na licencji GNU General Public License lub Creative Commons. Publikowane szablony można legalnie pobierać z naszego serwisu internetowego i wykorzystać do budowy strony witryny internetowej.