Dodatki Joomla

Qmini - darmowy moduł aktualności dla Joomla 1.5

Oceń
(12 głosów)

Darmowy moduł aktualności dla Joomla 1.5 prezentujący listę artykułów z tytułem artykułu, wstępem (tzw. introtekste).

Cechy modułu

  • Pokazuje tytuł artykułu.
  • Pokazuje wstęp artykułu (intro).
  • Pokazuje obraz (miniaturę) artykułu.
  • Możliwość wskazania dowolnej wybranej kategorii artykułów.
  • Może być stosowany jako "Zobacz wszystkie"pozycje w kategorii
  • Możliwość nadania własnego stylu (CSS) dla każdego elementu modułu.
  • Domyślnie moduł jest natychmiast gotowy do działania, domyślne opcje dają na wstąpie ładny wygląd, który może być używany na dowolnej stronie.
  • Moduł posiada w parametrach konfiguracyjnych możliwość skrócenia tytułu lub do wstępu jeśli jest zbyt długi.
  • Więcej ... po prostu sprawdzić moją stronę pełną listę oraz uzyskać wsparcie!

Moduł Camp26 YetAnother SlideShow Joomla 1.5

Oceń
(12 głosów)

YetAnother SlideShow Joomla Module - moduł dla Joomla 1.5, służący do efektownej prezentacji zdjęć i treści. Idealny na stronę główną dowolnej strony internetowej opartej o CMS Joomla 1.5. Moduł działa w oparciu o popularną bibliotekę jQuery. Działa na zasadzie pokazu slajdów poszczególnych zdjęć. Dodatkowo można w parametrach modułu wpisać tytuł (np. artykułu), krótki wstęp i wstawić adres URL, który będzie prowadził do dowolnie wskazanej podstrony. Zdjęcia prezentowane w module wystarczy wgrać do folderu Joomla: /media/camp26_slide, a następnie wybieramy wgrane zdjęcia w parametrach samego modułu.

Moduł Superfish Menu dla Joomla 1.5 oraz Joomla 2.5

Oceń
(18 głosów)

Moduł Superfish Menu jest rozszerzeniem do Joomla pozwalajacym na zastąpienie standardowego modułu menu funkcjonalnościami, których w standardzie Joomla nie znajdziemy. W jednym zdaniu ujmując, moduł Superfish Menu pozwala na łatwe tworzenie rozwijanego menu w Joomla.
Moduł posiada bogate opcje konfiguracji (pionowe wielopoziomowe menu, poziome menu, efekty jQuery i wiele innych), co w połączeniu ze znajomością CSS pozwala na wykonanie profesjonalnej i efektownej nawigacji.

Dodatek SEO Simple Joomla 2.5, Joomla 3

Oceń
(21 głosów)

Plugin dla Joomla! 1.5, Joomla! 2.5 oraz Joomla 3.x o nazwie SEO Simple służy do automatycznego generowania meta tagów. Tekst opisu meta tagu Description pobierany jest z pierwszych zdań treści artykułu. W standardowej konfiguracji Joomla opisy meta można ustawić albo globalnie dla całej witryny (wtedy dla wszystkich podstron będzie generowany zawsze ten sam opis witryny), albo na podstawie indywidualnie wpisywanych dla każdego artykułu opisów metadanych. Pierwszy sposób pozostawienia takich samych opisów dla wszystkich podstron jest niezalecany. Drugi sposób opisywania ręcznego metatagów, mimo, że nalepszy, jest niestety najbardziej czasochłonny. W takim momencie dodatek SEO Simple wydaje się być idealnym rozwiązaniem, które wygeneruje zróżnicowane indywidualne  metatagi dla każdej podstrony w naszej stronie zbudowanej w oparciu o CMS Joomla.

Strona 2 z 3

O serwisie Templatki Joomla

Wszystkie templatki Joomla publikowane w naszym serwisie są w pełni darmowe. Templatki są na licencji GNU General Public License lub Creative Commons. Publikowane szablony można legalnie pobierać z naszego serwisu internetowego i wykorzystać do budowy strony witryny internetowej.