JV Nicebody Free Magazine Style - darmowy szablon Joomla

Oceń
(10 głosów)
JV Nicebody Free Magazine Style - darmowy szablon Joomla

Templatka o nazwie Body JV Free Magazine Style to kolejny jeden z ciekawszych darmowych szablonów dla Joomla 1.5. Charakter templatki, układ kolumn, artykułów i ogólny wygląd sprawiają, że szablon ten będzie z pewnością dobrym wyborem dla tych, którzy planują zbudować w oparciu o CMS Joomla serwis internetowy czy to lokalnej społeczności, gazety, serwis hobbystyczny. Zastosowań dla tej templatki może być naprawdę wiele.

Darmowa templatka Body JV Free Magazine Style posiada układ trzy kolumnowy. Jedyny minus tego szablonu, to brak zastosowania w nim techniki nadpisywania szablonów, tzw. template override. Bez template override mamy w szablonie standardowy układ joomlowych artykułów, który w całości oparty jest o tabelki. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby samodzielnie zmodyfikować templatkę, dodając odpowiednie pliki nadpisujące standardowy układ artykułów w Joomla 1.5. Pliki nadpisujące można wziąć chociażby z darmowego szablonu Beez, który jest standardowo w każdym pakiecie instalacyjnym systemu Joomla 1.5. Pliki te znajdują się w templatce Beez w katalogu html. 

Darmowa templatka Joomla (szablon strony)
System CMS: Joomla 1.5
Ilość pozycji modułów: 21
Ilość kolumn: 1-3
Szerokość templatki: 980px
Poprawny kod XHTML/CSS: tak
Technika nadpisywania szablonów (template override): brak dla artykułów, kategorii, sekcji i strony głównej
Licencja: GNU GPL

Skomentuj

O serwisie Templatki Joomla

Wszystkie templatki Joomla publikowane w naszym serwisie są w pełni darmowe. Templatki są na licencji GNU General Public License lub Creative Commons. Publikowane szablony można legalnie pobierać z naszego serwisu internetowego i wykorzystać do budowy strony witryny internetowej.