Templatka PT Sans dla Joomla! 1.7, Joomla! 2.5

Oceń
(18 głosów)
Templatka PT Sans dla Joomla! 1.7, Joomla! 2.5

Tym razem udostępniamy darmowy szablon - templatkę dla Joomla 1.6, Joomla 1.7 i Joomla 2.5. Szablon jest naszego autorstwa. Templatka nosi nazwę PT Sans J1.6. Nazwa pochodzi od użytej w szablonie czcionki PT Sans, pochodzącej z katalogu darmowych fontów Google Fonts. Templatkę można dowolnie wykorzystywać pod warunkiem pozostawienia w stopce informacji o autorstwie i linku URL prowadzącego do naszej strony internetowej. Templatka PT Sans J1.6 posiada dwukolumnowy układ (left+content) z możliwością wyłączenia lewej kolumny. Jasna stonowana kolorystyka. Nagłówki treści wykorzystują wspomniany darmowy font PT Sans. Cała templatka jest zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek, zaś kod pozbawiony jest tabelek. Krótko mówiąc cały kod szablonu jest w pełni zgodny ze standardami siecowymi.

Szablon ten jest darmowny i można go dowolnie wykorzystywać z jednym zastrzeżeniem: link do naszej strony w stopce musi pozostać niezmieniony. Poza tym templatkę tę można dowolnie modyfikować, dostosowując ją do własnych potrzeb. Jeśli ktoś zechce usunąć informacje o autorstwie i link w stopce, prosimy o kontakt. Za opłatą 40 zł zgodzimy się na usunięcie informacji w stopce templatki.

Autor templatki: Templatki-Joomla.eu
System CMS: Joomla 1.6 i Joomla 1.7 i Joomla 2.5
Ilość pozycji modułów: 11
Ilość kolumn: 2
Szerokość templatki: 980px
Poprawny kod XHTML/CSS
Optymalizacja SEO: tak
Technika nadpisywania szablonów (template override): tak
Licencja Creative Commons 3.0

Wersja templatki PT Sans dla Joomla! 1.5: http://www.templatki-joomla.eu/templatki-joomla-1.5/pt-sans-darmowa-templatka-od-naszego-serwisu.html

Widok przykładowej strony głównej

Templatka PT Sans dla Joomla! 1.6, Joomla! 1.7 i Joomla! 2.5

O serwisie Templatki Joomla

Wszystkie templatki Joomla publikowane w naszym serwisie są w pełni darmowe. Templatki są na licencji GNU General Public License lub Creative Commons. Publikowane szablony można legalnie pobierać z naszego serwisu internetowego i wykorzystać do budowy strony witryny internetowej.