Apptha Business darmowy szablon Joomla 2.5

Oceń
(8 głosów)
Apptha Business darmowy szablon Joomla 2.5

Apptha Business to kolejny interesujący i na dodatek darmowy szablonów dla Joomla! 1.7 i Joomla! 2.5. Szablon cechuje się ładnym slajderem, dopracowanym wyglądem, żywymi kolorami. Całość templatki sprawia wrażenie dopracowanego i estetycznego wyglądu. 

W paczce z szablonem znajduje się: opis i dokumentacja (instrukacja instalacji i konfiguracji) szablonu oraz zestaw dodatkowych rozszerzeń dostosowanych do szablonu: moduł slajdera, moduł listy artykułów i kilka innych dodatkowych modułów. Całość przygotowana jest w taki sposób, aby po zainstalowaniu i skonfigurowaniu stworzyć funkcjonalną witrynę. Naszym zdaniem jest to jeden z lepszych darmowych szablonów dla Joomla! 1.7 i Joomla! 2.5, jakie pojawiły się w ostatnim czasie. W oparciu o ten szablon można w stosunkowo krótkim czasie, niewielkim nakładem czasu i pracy zbudować funkcjonalną i ładną stronę internetową. Oczywiści niewiele będzie w takiej stronie zbudowanej na gotowym szablonie oryginalności i niepowtarzalności. Ale coś za coś. Taka jest cena wyboru gotowca.

Apptha Business darmowy szablon Joomla 2.5

O serwisie Templatki Joomla

Wszystkie templatki Joomla publikowane w naszym serwisie są w pełni darmowe. Templatki są na licencji GNU General Public License lub Creative Commons. Publikowane szablony można legalnie pobierać z naszego serwisu internetowego i wykorzystać do budowy strony witryny internetowej.