Templatki Joomla 1.5

Darmowe templatki (szablony) dla popularnego na świecie systemu zarządzania treścią CMS Joomla! 1.5 (ang. Content Management System). Poniższy katalog zawiera najlepsze darmowe templatki dla Joomla 1.5.

Bloq - wysokiej jakości darmowa templatka

Oceń
(9 głosów)

Kolejna darmowa templatka o nazwie Bloq, która swoją premierę miała już jakiś czas temu, ale można śmiało stwierdzić, że do dziś należy do grona najlepszych darmowych templatek dla Joomla! Templatka ma wszystko co powinnien mieć dobrze wykonany szablon dla Joomla: przyjemny dla oka wygląd, czytelną i dopracowaną typografię, układ treści i modułów zbudowany na bazie siatki gridowej, rozwijane menu.

Stheno - ładna darmowa templatka

Oceń
(13 głosów)

Najlepszych darmowych templatek dla Joomla 1.5 ciąg dalszy. Tym razem templatka, która jak na darmową, robi naprawdę niezłe wrażenie. Stheno, bo tak się ta templatka nazywa, jest jedną z ciekawszych darmowych szablonów dla Joomla, jakie w ostatnim czasie zostały udostępnione. Patrząc od samej góry, templatka posiada: ładne, rozwijane menu. Slajder prezentujący wstęp artykułu (zdjęcie + tekst) ze wskazanej w ustawieniach templatki kategorii artykułów. Poza tym templatka posiada typowy układ dwóch kolumn (dotyczy podstron).

Marhance - darmowa templatka Joomla

Oceń
(9 głosów)

Bardzo prosta a zarazem przyjemne dla oka darmowa templatka dla Joomla 1.5. Świetnie nadaje się do budowy serwisu informacyjnego lub strony internetowej dowolnej organizacji. Templatka jest udostępniana do użytku bezpłatnego na zasadach licencji Creative Common 3.0. Jednym z warunków darmowego użytkowania templatki jest pozostawienie w stopce informacji i adresu strony internetowej strony autora tej templatki. Więcej szablonów tego autora znajdziecie w naszym serwisie pod tym adresem: Templatki Globbersthemes.

Upsilum - darmowy szablon Joomla

Oceń
(16 głosów)

Dopracowana bardzo prosta darmowa templatka dla Joomla 1.5. To co wyróżnia tę templatkę, to efektownie zaprezentowane na stronie głównej zdjęcia. Templatka jest udostępniana do użytku bezpłatnego na zasadach licencji Creative Common 3.0. Jednym z warunków darmowego użytkowania templatki jest pozostawienie w stopce informacji i adresu strony internetowej strony autora tej templatki. Więcej szablonów tego autora znajdziecie w naszym serwisie tutaj: Templatki Globbersthemes. Autor ma na swoim koncie sporo naprawdę bardzo ciekawych i dopracowanych darmowych szablonów dla Joomla.

Strona 8 z 11

O serwisie Templatki Joomla

Wszystkie templatki Joomla publikowane w naszym serwisie są w pełni darmowe. Templatki są na licencji GNU General Public License lub Creative Commons. Publikowane szablony można legalnie pobierać z naszego serwisu internetowego i wykorzystać do budowy strony witryny internetowej.